Google Analytics

  1. Naše školenia zamerané na Google Analytics vám pomôžu porozumieť a efektívne využívať tento nástroj na analýzu a meranie výkonu vašej webovej stránky.
  2. Naučíte sa vytvárať a spravovať účty, sledovať návštevnosť a správať si dôležité štatistiky o vašej webovej stránke.
  3. Získate dôležité poznatky o správaní užívateľov, zdrojoch návštevnosti a konverziách, čo vám pomôže lepšie porozumieť vašej cieľovej skupine a optimalizovať svoju marketingovú stratégiu.
  4. Naučíte sa nastavovať a sledovať ciele a prehľadne vyhodnocovať výsledky vašich marketingových kampaní.
  5. Získate schopnosti na správne vyhodnocovanie a interpretáciu dát z Google Analytics, aby ste mohli prijať informované rozhodnutia a optimalizovať svoje webové stránky.
  6. Naučíte sa vytvárať a analyzovať reporty, sledovať klúčové ukazovatele výkonu a merať efektivitu vašich online marketingových aktivít.
  7. Školenia zahŕňajú prax a praktické cvičenia, ktoré vám umožnia aplikovať naučené poznatky priamo na vaše reálne projekty.
  8. Naše školenia sú vedené skúsenými odborníkmi na Google Analytics, ktorí vám poskytnú cenné rady a tipy na zlepšenie vašich analytických schopností.
  9. Získať prehľad o pokročilých funkciách Google Analytics, ako sú segmentácia návštevnosti, sledovanie e-commerce transakcií a viac.
  10. Po absolvovaní školení budete mať pevné základy v oblasti Google Analytics a budete schopní samostatne sledovať a analyzovať výkon vašej webovej stránky a marketingových kampaní.
1 položiek celkom
ga4
990 €

Školenie Google Analytics je kurz, ktorý poskytuje základné aj pokročiléznalosti o používaní nástroja Google Analytics na analýzu webového správania. Účastníci sa na kurze...

381Mohlo by vás zaujímať:

115 spokojných klientov
115 spokojných klientov
16 rokov skúseností
16 rokov skúseností
Darček zdarma
17 Google certifikátov