Google Analytics 4 školenie (GA4)

Kód: 381
990 € 825 € bez DPH
Dostupné
Môžeme doručiť do:
24.6.2024

Školenie Google Analytics je kurz, ktorý poskytuje základné aj pokročiléznalosti o používaní nástroja Google Analytics na analýzu webového správania. Účastníci sa na kurze naučia, ako nastaviť sledovanie webových stránok, analyzovať dáta, merať konverzie a vytvárať správy a hlásenia.

Kurz je určený pre profesionálov v oblasti digitálneho marketingu, vlastníkov webových stránok a ďalších, ktorí chcú získať hlbšie pochopenie o návštevnosti webových stránok a efektivite marketingových kampaní.

Detailné informácie

115 spokojných klientov
115 spokojných klientov
16 rokov skúseností
16 rokov skúseností
Darček zdarma
17 Google certifikátov

Podrobný popis

Čo sa na školení naučíte?

Počas tohto školenia účastníci sa dozvedia, ako správne nastaviť sledovanie webu pomocou Google Analytics a ako získať dôležité informácie o návštevnosti, správaní návštevníkov a konverziách na webe. Budú sa učiť, ako vytvárať a upravovať sledovacie kódy, nastavovať ciele a konverzie, analyzovať dáta a generovať správy a hlásenia.

Čomu sa v rámci kurzu budeme venovať?

Školenie pokrýva rôzne aspekty Google Analytics, vrátane sledovania organického a plateného vyhľadávania, merania účinnosti online reklamných kampaní, identifikácie kľúčových ukazovateľov výkonu (KPIs) a monitorovania správania návštevníkov na webovej stránke. Účastníci sa tiež dozvedia, ako efektívne využívať nástroje ako segmentácia návštevníkov, sledovanie cieľových skupín a sledovanie viacerých zariadení.Aké dôležité odpovede, môžete vďaka práci s Google Analytics získať?

  1. Koľko návštevníkov má moja webová stránka za určité obdobie?
  2. Odkiaľ prichádzajú návštevníci na moju webovú stránku (napr. odkazy z webových stránok, sociálnych sietí)?
  3. Koľko času trávia návštevníci na mojej webovej stránke priemerne?
  4. Aké podstránky sú najnavštevovanejšie na mojej webovej stránke?
  5. Aké sú najčastejšie používané zariadenia návštevníkov (napr. počítače, mobilné telefóny, tablety)?
  6. Ktoré reklamné kampane majú najlepší výkon na základe konverzií alebo cieľových udalostí?
  7. Aké sú najčastejšie vyhľadávacie frázy, pomocou ktorých návštevníci nachádzajú moju webovú stránku?
  8. Ktoré zdroje návštevnosti majú najvyššiu mieru konverzie alebo najdlhšiu dobu strávenú na webovej stránke?
  9. V akom časovom období dochádza k najvyššiemu počtu návštevníkov na mojej webovej stránke?
  10. Aké demografické údaje mám o svojich návštevníkoch (napr. vek, pohlavie, zemepisná poloha)

Prečo by ste mali školenie absolvovať?

Po absolvovaní Google Analytics školenia budete mať pevné základy v oblasti Google Analytics a budete schopní efektívne analyzovať výkonnosť svojej webovej stránky, identifikovať silné a slabé stránky ana základe týchto analýz prijímať informované rozhodnutia. Taktiež sa naučíte optimalizovať svoje marketingové kampane a zlepšovať konverzie a výkonnosť svojho webu prostredníctvom získaných poznatkov o správaní návštevníkov.

Google Analytics školenie je cenným nástrojom pre každého, kto sa chce posunúť vpred v digitálnom marketingu a dosiahnuť lepšie výsledky prostredníctvom využitia dát a analýzy.

Ak máte záujem o Google Analytics školenie, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám poskytneme ďalšie informácie a dohodneme si stretnutie.

Tešíme sa na spoluprácu s vami!

DigiSkilly.sk 

Dodacia doba služieb závisí od viacerých faktorov. Zvyčajne sa pohybuje do zhruba 2-týždňov od dátumu objednávky. 

Vzdelávanie a rozvoj je v našom DNA. Tvoríme a spájame TOP odborníkov na dané oblasti na slovenskom a českom trhu.

Máte viacero možností, jednou z nich je napísať nám cez formulár v sekcii Kontakt, prípadne využiť mailovú komunikáciu na info@digiskilly.sk alebo chat na webstránke. 

Nebudeme zahmlievať, buď zlyhala technika alebo my ľudía. Prosím pripomeňte sa nám alebo skúste inú formu kontaktovania. Nerobíme to naschvál a dbáme na to, aby ste mali odpoveď do 24 hodín. No možno nám vaša správa nikdy nedorazila - technika je technika.Mohlo by vás zaujímať:Zaujímavé produkty z DigiSkilly.sk:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: