Google Ad Grants

  1. Naše školenia zamerané na Google Ad Grants vám pomôžu využiť výhody tohto programu pre neziskové organizácie a charitatívne organizácie.
  2. Naučíte sa vytvárať a spravovať reklamné kampane pomocou Google Ad Grants, čo vám umožní získať bezplatnú reklamnú plochu na vyhľadávacej sieti Google.
  3. Získate pochopenie o pravidlách a obmedzeniach programu Google Ad Grants a naučíte sa, ako ich najlepšie využiť.
  4. Naučíte sa vytvárať kvalitné reklamné texty, ktoré prilákajú pozornosť a zvýšia účinnosť vašich kampaní.
  5. Získate prehľad o nástrojoch a funkciách dostupných v rámci Google Ad Grants a naučíte sa ich efektívne využívať pre dosiahnutie vašich cieľov.
  6. Naučíte sa monitorovať a sledovať výkon vašich reklamných kampaní pomocou Google Analytics a iných dostupných nástrojov.
  7. Školenia obsahujú príklady a case studies z praxe, aby ste mali konkrétne príklady a návody na implementáciu Google Ad Grants do svojej organizácie.
  8. Naše školenia sú vedené odborníkmi s bohatými skúsenosťami v oblasti Google Ad Grants a poskytnú vám praktické tipy a odporúčania pre úspešné využitie tohto programu.
  9. Naučíte sa optimalizovať vaše kampane a zlepšiť ich výkon prostredníctvom testovania, sledovania konverzií a analyzovania údajov.
  10. Po absolvovaní školení budete mať potrebné vedomosti a nástroje na využitie Google Ad Grants na podporu a šírenie vášho poslania ako neziskovej organizácie.
1 položiek celkom
Google Ad Grants
0 €

Google Ad Grants 2023 je program, ktorý ponúka neziskovým organizáciám príležitosť využiť až 10 000 dolárov mesačne na bezplatnú reklamu vo Vyhľadávaní Google. Ako program...

83Mohlo by vás zaujímať:

115 spokojných klientov
115 spokojných klientov
16 rokov skúseností
16 rokov skúseností
Darček zdarma
17 Google certifikátov