Bezplatné školenie Google Ad Grants pre neziskové organizácie

Kód: 83
0 € 0 € bez DPH
O dátume budete informovaný
Môžeme doručiť do:
24.6.2024

Google Ad Grants 2023 je program, ktorý ponúka neziskovým organizáciám príležitosť využiť až 10 000 dolárov mesačne na bezplatnú reklamu vo Vyhľadávaní Google. Ako program Google Ad Grants funguje a čo môžu neziskové organizácie získať?

Detailné informácie

115 spokojných klientov
115 spokojných klientov
16 rokov skúseností
16 rokov skúseností
Darček zdarma
17 Google certifikátov

Podrobný popis

Čo je to Google Ad Grants?
 

Google Ad Grants je program pre neziskové organizácie, ktorý poskytuje reklamný kredit pre kampane vo vyhľadávaní bez finančného príspevku. Tento kredit môže byť použitý na propagáciu neziskovej organizácie prostredníctvom Vyhľadávania Google. Okrem toho, Google Ad Grants je súčasťou programu Google for Nonprofits, ktorý poskytuje neziskovým organizáciám rôzne nástroje a služby na zlepšenie ich online aktivít.

Čo môžete získať v rámci programu Google for Nonprofits? 

  • Google Workspace (G Suite) pre neziskové organizácie
  • YouTube pre neziskové organizácie
  • Google Earth a Mapy

My sa podrobnejšie pozrieme na to, ako funguje program Google Ad Grants. 

 

 

Ako funguje Google Ad Grants?

Organizácie, ktoré sa chcú prihlásiť do programu Google Ad Grants, musia spĺňať niekoľko požiadaviek. Minimálne musia pôsobiť v neziskovom sektore v krajine, kde o grant žiadajú a musia mať aktívnu webovú stránku a Google Ads účet, ktorý je s týmto webom prepojený. Po registrácii a schválení do programu má organizácia možnosť využiť mesačný reklamný kredit vo výške až do 10-tisíc dolárov na reklamné kampane vo Vyhľadávaní Google na platforme Google Ads.

Ako sa môžu neziskové organizácie prihlásiť do programu?

Ak organizácia spĺňa vyššie uvedené kritéria, môže sa prihlásiť do programu Google Ad Grants. Prihlásenie zahŕňa vyplnenie online žiadosti na https://www.google.com/nonprofits/account/signup?locality=sk a poskytnutie podrobných informácií o organizácii. Po schválení organizácie sa kredit v hodnote10-tisíc dolárov aktivuje a organizácia môže začať vytvárať kampane a reklamy na Google Ads. Google Ad Grants je skvelým nástrojom pre neziskové organizácie, ktoré chcú propagovať svoju misiu a získať nových podporovateľov a sponzorov.

Aké sú ďalšie kroky k získaniu kreditu 10.000 USD na reklamu vo vyhľadávaní?

Ak vaša organizácia spĺňa kritéria pre prihlásenie do programu Google Ad Grants, neváhajte a využite túto príležitosť na propagáciu vašej organizácie a zvýšenie jej online viditeľnosti. Vytváranie kampaní a reklám na Google Ads môže byť pre vás niečo nové, ale s dostupnými nástrojmi od Googlu môže ísť o  efektívny spôsob, ako zvýšiť záujem o vašu organizáciu.

V prípade, že by ste potrebovali pomôcť s nastavením kampaní od šikovného PPC špecialistu, neváhajte mi napísať na LinkedIn cez profil Lukáš Bednár a rád vás prepojím s komunitou dobrovoľníkov či študentov.

DigiSkilly.sk

 

Dodacia doba služieb závisí od viacerých faktorov. Zvyčajne sa pohybuje do zhruba 2-týždňov od dátumu objednávky. 

Vzdelávanie a rozvoj je v našom DNA. Tvoríme a spájame TOP odborníkov na dané oblasti na slovenskom a českom trhu.

Máte viacero možností, jednou z nich je napísať nám cez formulár v sekcii Kontakt, prípadne využiť mailovú komunikáciu na info@digiskilly.sk alebo chat na webstránke. 

Nebudeme zahmlievať, buď zlyhala technika alebo my ľudía. Prosím pripomeňte sa nám alebo skúste inú formu kontaktovania. Nerobíme to naschvál a dbáme na to, aby ste mali odpoveď do 24 hodín. No možno nám vaša správa nikdy nedorazila - technika je technika.Mohlo by vás zaujímať:Zaujímavé produkty z DigiSkilly.sk:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: