Školenie pre Engagement functionality ads (EFA) a ich využitie v praxi

Kód: 456
990 € 825 € bez DPH
Dostupné
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

Engagement functionality ads sú typom reklamy, ktorá je navrhnutá tak, aby zapojila používateľov do interakcie s reklamou. Môže to zahŕňať kliknutie na reklamu, prezeranie reklamy dlhšie alebo dokonca zdieľanie reklamy s priateľmi. V rámci školenia vám predstavíme jednotlivé aspekty kampane, ktoré sú ovplyvnené použitím tohto typu kreatív a projekciu možných vylepšení po zaradení do kampane. Vytvorenie jednej takejto kreatívy je súčasťou školenia. 

 

Detailné informácie

115 spokojných klientov
115 spokojných klientov
16 rokov skúseností
16 rokov skúseností
Darček zdarma
17 Google certifikátov

Podrobný popis

Čo je Engagement functionality ads?

Engagement functionality ads sú typom reklamy, ktorá je navrhnutá tak, aby zapojila používateľov do interakcie s reklamou. Môže to zahŕňať kliknutie na reklamu, prezeranie reklamy dlhšie alebo dokonca zdieľanie reklamy s priateľmi.

Engagement functionality ads môžu mať pozitívny vplyv na niekoľko aspektov kampane, vrátane:

  • Zvýšenia povedomia o značke
  • Zvýšenia návštevnosti webovej stránky
  • Zvýšenia konverzií
  • Zvýšenia predaja

Kreatíva je základ

Ak chcete vytvoriť engagement functionality ad, musíte vytvoriť kreatívu, ktorá je pútavá a interaktívna. Kreatíva by mala obsahovať jasné posolstvo a výzvu k akcii. Vizuály by mali byť pútavé pre cieľovú skupinu. Po vytvorení kreatívy ju môžete pridať do kampane. Pri pridávaní kreatívy je potrebné uistiť sa, že ste vybrali správne cieľové publikum a že ste nastavili rozpočet kampane. Aj tomuto sa budeme na školení venovať.

Zhodnotenie súčasných kampaní

Ak chcete zistiť, ako by engagement functionality ads mohli zlepšiť vaše súčasné kampane, je potrebné si ich zhodnotiť. Po zhodnotení kampaní môžete identifikovať oblasti, v ktorých by engagement functionality ads mohli zlepšiť výsledky. Napríklad, ak vaša kampaň nemá dostatok kliknutí, môžete pridať engagement functionality ad, ktorá bude používateľov vyzývať, aby klikli na reklamu.

Ak máte záujem o školenie pre Engagement functionality ads, neváhajte nás kontaktovať.

Tešíme sa na spoluprácu s vami!

DigiSkilly.sk

Mohlo by vás zaujímať:Zaujímavé produkty z DigiSkilly.sk:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: