Migrácia údajov do Google Workspace

Kód: 495
99 € 82,50 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.6.2024

Migrácia údajov do Google Workspace je skvelý spôsob, ako zjednodušiť svoju prácu a zlepšiť produktivitu. Je to tiež efektívny spôsob, ako ušetriť peniaze, pretože Google Workspace je cenovo dostupnejší ako mnohé iné balíčky aplikácií na pracovisku. Všetky dôležité dáta, na ktorých vám záleží z minulosti si nechajte preniesť do nového prostredia. Získate silný vyhľadávač v dátach a všetky dáta budete mať kedykoľvek so sebou. 

Detailné informácie

115 spokojných klientov
115 spokojných klientov
16 rokov skúseností
16 rokov skúseností
Darček zdarma
17 Google certifikátov

Podrobný popis

Google Workspace je balíček aplikácií pre pracoviská, ktorý zahŕňa Gmail, Kalendár, Disk, Dokumenty, Tabuľky a Prezentácie. Je to populárna voľba pre podniky všetkých veľkostí, pretože je cenovo dostupná, škálovateľná a ľahko sa používa.

Pred migráciou údajov do Google Workspace, je potrebné urobiť:

  1. Vyberte si správny plán. Google Workspace ponúka rôzne plány, ktoré sa líšia cenou a funkciami. Vyberte si plán, ktorý vyhovuje potrebám vašej firmy.
  2. Zhromaždite svoje údaje. Budete musieť zhromaždiť všetky údaje, ktoré chcete preklopiť do Google Workspace. Môže to zahŕňať e-maily, kalendáre, súbory, dokumenty a ďalšie.
  3. Spôsob migrácia údajov. Existuje niekoľko spôsobov, ako migrovať údaje do Google Workspace. Môžete to urobiť manuálne, pomocou nástroja tretej strany alebo pomocou služby migrácie od Google.
  4. Testujte svoju migráciu. Po migrácii údajov ich nezabudnite otestovať, aby ste sa uistili, že všetko funguje správne.

 

Ak potrebujete pomoc s migráciou údajov do Google Workspace, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám so všetkým pomôžeme.

Tešíme sa na spoluprácu s vami!

DigiSkilly.sk 

Mohlo by vás zaujímať:Zaujímavé produkty z DigiSkilly.sk:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: