Úvod do Google Tag Managera (školenie)

Kód: 525
499 € 415,83 € bez DPH
Dostupné
Môžeme doručiť do:
24.6.2024

Google Tag Manager (GTM) je nástroj, ktorý umožňuje webovým správcom a marketingovým odborníkom efektívne spravovať a nasadiť značky (tagy) na svojej webovej stránke alebo v mobilnej aplikácii. Cieľom školenia je získanie vedomostí a zručností potrebných na efektívne používanie Google Tag Managera ako nástroja pre správu a sledovanie tagov webovej stránky.

Detailné informácie

115 spokojných klientov
115 spokojných klientov
16 rokov skúseností
16 rokov skúseností
Darček zdarma
17 Google certifikátov

Podrobný popis

Čomu sa budeme na školení venovať?

  1. Úvod do Google Tag Managera: Prehľad služby Google Tag Manager, jej možností a výhod. Preberieme, ako vám Google Tag Manager môže pomôcť pri sledovaní a analýze webových stránok.

  2. Vytváranie účtov a kontajnerov: Ukážeme si, ako vytvoriť účet a kontajner v Google Tag Manageri. Preberieme, ako spravovať používateľské nastavenia a oprávnenia.

  3. Práca s tagmi a spúšťačmi: Naučíme sa, ako vytvoriť a spravovať tagy a spúšťače. Zameriame sa na rôzne typy tagov a spúšťačov a na to, kedy a ako ich používať.

  4. Nastavenie premenných: Preberieme, ako definovať a používať premenné v Google Tag Manageri. Ukážeme si, ako premenné môžu pomôcť pri prispôsobení tagov a spúšťačov.

  5. Debugovanie a publikovanie: Ukážeme si, ako testovať a debugovať tagy pred ich publikovaním. Naučíme sa, ako používať náhľad a režim debugovania. Preberieme proces publikovania a správy verzií.

  6. Najlepšie praktiky a tipy: Na záver si preberieme odporúčané postupy a tipy pre účinné využitie Google Tag Managera, ako aj odpovede na najčastejšie otázky.

Požiadavky

Účastníci by mali mať základné skúsenosti s webom a digital marketingom. Predchádzajúce skúsenosti s Google Tag Managerom nie sú potrebné, ale sú výhodou.

Ak máte záujem o naše školenie, neváhajte nás kontaktovať.

Tešíme sa na spoluprácu s vami!

DigiSkilly.sk Mohlo by vás zaujímať:Zaujímavé produkty z DigiSkilly.sk:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: