Ako na webové stránky cez Google Sites? (školenie)

Kód: 387
59 € 49,17 € bez DPH
Dostupné
Môžeme doručiť do:
24.6.2024

Google Sites je online platforma poskytovaná spoločnosťou Google, ktorá umožňuje vytvárať a spravovať webové stránky a intranety. Služba je jednoduchá a intuitívna, čo umožňuje aj používateľom bez technických znalostí vytvoriť profesionálne vyzeraťúce webové stránky. Ako si vytvoriť vlastný web, prispôsobiť vzhľad, ale aj ako sledovať a analyzovať výkonnosť stránky? Aj na tieto otázky môžete dostať odpovede na školení pre Google Sites. 

 

Detailné informácie

115 spokojných klientov
115 spokojných klientov
16 rokov skúseností
16 rokov skúseností
Darček zdarma
17 Google certifikátov

Podrobný popis

Pre koho je Google Sites ideálnym riešením?

S Google Sites môžete vytvárať a upravovať webové stránky pomocou rôznych preddefinovaných šablón a prispôsobovať ich podľa svojich potrieb. Môžete pridávať text, obrázky, videá a ďalšie obsahové prvky, a to všetko bez potreby programovania alebo zložitých technických postupov. Služba Google Sites je ideálna pre vytváranie webových stránok pre malé podniky, tímy, projekty alebo vzdialené skupiny, ktoré chcú zdieľať informácie alebo spolupracovať na obsahu. Príklad webstránky cez Google Sites môžete vidieť napríklad na www.lukasbednar.com.

Čomu sa budeme venovať na školení pre Google Sites?

 1. Ako vytvoriť novú stránku na webovej stránke?
 2. Ako pridať text, obrázky a videá?
 3. Ako prispôsobiť vzhľad a rozloženie mojej webovej stránky?
 4. Ako zdieľať moju webovú stránku s ostatnými používateľmi a nastaviť oprávnenia prístupu?
 5. Ako integrovať obsah z Google Drive alebo ďalších Google nástrojov s mojou webovou stránkou?
 6. Ako sledovať výkonnosť mojej webovej stránky pomocou analytických nástrojov, ako napríklad Google Analytics?
 7. Ako optimalizovať webové stránky pre zobrazenie na rôznych zariadeniach?

Google Sites ponúka viacero možností a nástrojov, ktoré vám umožňujú prispôsobiť vašu webovú stránku a spravovať jej obsah. Niektoré z hlavných funkcií a možností, ktoré môžete využívať cez Google Sites, sú:

 1. Vytváranie a prispôsobovanie stránok: S Google Sites môžete vytvárať nové stránky pomocou rôznych preddefinovaných šablón a jednoducho pridávať a upravovať text, obrázky, videá a iné obsahové prvky. Máte tiež možnosť prispôsobiť vzhľad svojej stránky pomocou farieb, štýlov a rozloženia.

 2. Organizácia obsahu: Vytvorte rôzne sekcie a podsekcie, čím zabezpečíte prehľadnosť a jednoduché usporiadanie informácií. Môžete pridať navigačné menu, ktoré umožňuje ľahké presúvanie sa medzi rôznymi stránkami a sekciami.

 3. Zdieľanie a spolupráca: Zdieľať svoju webovú stránku s inými používateľmi a umožnite im prístup na zobrazenie alebo spoluprácu na obsahu. Môžete nastaviť rôzne úrovne prístupu a oprávnení pre jednotlivých používateľov.

 4. Integrácia s ďalšími Google službami: Google Sites je možné integrovať s ďalšími nástrojmi od Google, ako je Google Drive, Google Kalendár, Google Tabuľky a ďalšie. Toto umožňuje jednoduchú integráciu a zdieľanie obsahu medzi rôznymi nástrojmi.

 5. Prieskumnícke a analytické nástroje: Môžete sledovať výkonnosť svojej webovej stránky pomocou Google Analytics alebo ďalších analytických nástrojov, ktoré vám umožňujú získavať informácie o návštevnosti či správaní návštevníkov.

 6. Responsívny dizajn: Vaše webové stránky vytvorené pomocou Google Sites sú automaticky optimalizované pre zobrazenie na rôznych zariadeniach, vrátane počítačov, tabletov a smartfónov. Toto zabezpečuje plynulý a kvalitný zážitok pre návštevníkov na akomkoľvek zariadení.

 7. Vlastné domény: Ak máte vlastnú doménu, môžete ju pripojiť ku Google Sites a vytvoriť si tak profesionálny a vlastný web so svojou vlastnou adresou.

 

Ak máte záujem o službu externého PPC špecialistu, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám poskytneme ďalšie informácie a dohodneme si stretnutie.

Tešíme sa na spoluprácu s vami!

DigiSkilly.sk

 

Dodacia doba služieb závisí od viacerých faktorov. Zvyčajne sa pohybuje do zhruba 2-týždňov od dátumu objednávky. 

Vzdelávanie a rozvoj je v našom DNA. Tvoríme a spájame TOP odborníkov na dané oblasti na slovenskom a českom trhu.

Máte viacero možností, jednou z nich je napísať nám cez formulár v sekcii Kontakt, prípadne využiť mailovú komunikáciu na info@digiskilly.sk alebo chat na webstránke. 

Nebudeme zahmlievať, buď zlyhala technika alebo my ľudía. Prosím pripomeňte sa nám alebo skúste inú formu kontaktovania. Nerobíme to naschvál a dbáme na to, aby ste mali odpoveď do 24 hodín. No možno nám vaša správa nikdy nedorazila - technika je technika.Mohlo by vás zaujímať:Zaujímavé produkty z DigiSkilly.sk:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: