Školenie pre Google Classroom

Kód: 519
99 € 82,50 € bez DPH
Dostupné
Môžeme doručiť do:
24.6.2024

Google Classroom je bezplatná služba pre školy, neziskové organizácie a každého, kto má osobný účet Google. Umožňuje pedagógom a študentom jednoduchšie komunikovať a spolupracovať, organizovať úlohy, diskutovať vo fórach a poskytovať spätnú väzbu. Cieľom školenia je získanie vedomostí a zručností potrebných na efektívne používanie Google Classroom. Súčasťou sú praktické úlohy a vyhodnotenie. 

Detailné informácie

115 spokojných klientov
115 spokojných klientov
16 rokov skúseností
16 rokov skúseností
Darček zdarma
17 Google certifikátov

Podrobný popis

Čomu sa budeme na školení venovať?

  1. Úvod do Google Classroom: Prehľad služby Google Classroom, jej možností a výhod. Rozoberieme, ako Google Classroom prispieva k digitálnej transformácii vzdelávania.

  2. Vytváranie tried a pridávanie študentov: Naučíme sa, ako vytvoriť triedy a pridať študentov. Zameriame sa na to, ako spravovať užívateľské nastavenia a pravidlá.

  3. Vytváranie a správa úloh: Preskúmame, ako vytvárať a priradiť úlohy, kvízy a testy. Ukážeme si, ako sledovať pokrok študentov a ako hodnotiť ich prácu.

  4. Komunikácia a spolupráca v triede: Preberieme rôzne nástroje na komunikáciu a spoluprácu, ako sú komentáre, otázky pre triedu a live streamy.

  5. Integrácia s inými Google nástrojmi: Naučíme sa, ako integrovať Google Classroom s inými Google aplikáciami, ako sú Google Docs, Sheets, Slides a Drive pre maximálnu efektivitu a pohodlné používanie.

  6. Najlepšie postupy a tipy: Na záver si preberieme odporúčané postupy a tipy pre účinné využitie Google Classroom, ako aj odpovede na najčastejšie otázky.

  7. Praktické cvičenia a hodnotenie: Umožníme účastníkom vyskúšať si naučené zručnosti na praktických príkladoch a poskytneme spätnú väzbu na ich prácu.

Požiadavky

Účastníci by mali mať základné skúsenosti s počítačom a internetom. Žiadne predchádzajúce skúsenosti s Google Classroom nie sú potrebné.

Ak máte záujem o Školenie pre Google Classroom, neváhajte nás kontaktovať.

Tešíme sa na spoluprácu s vami!

DigiSkilly.skMohlo by vás zaujímať:Zaujímavé produkty z DigiSkilly.sk:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: