Externý marketér - 40 hodinový balík

Kód: 62
2 000 € –25 %
marketing smart cute business lady striped shirt office typing computer smiling
2 000 € –25 % 1 500 € 1 250 € bez DPH
Dostupné
Môžeme doručiť do:
24.6.2024

Zohnať človeka so seniornými skúsenosťami v oblasti marketingu je v dnešnej dobe skutočnou výzvou. Digitálny marketing sa rýchlo vyvíja a je veľmi dopytovaný, ale ľudí s dlhoročnými skúsenosťami je málo. Proces hľadania môže byť zdĺhavý a časovo náročný, čo môže mať negatívny vplyv na tržby a chod celej firmy. V takomto prípade je riešením služba externého marketéra.

Neplatíte žiadne ďalšie poplatky a marketér sa vám bude venovať rovnako ako by bol váš interný zamestnanec po dobu, ktorú si vyberiete. A ako to už v marketingu a obchode chodí, čím dlhšie, tým lacnejšie.

Detailné informácie

115 spokojných klientov
115 spokojných klientov
16 rokov skúseností
16 rokov skúseností
Darček zdarma
17 Google certifikátov

Podrobný popis

Externý marketér je revolučná služba, ktorá prináša rýchle a efektívne riešenie problému hľadania a náboru skúseného senior marketéra. Jednou z výhod služby externého marketéra je flexibilita. Môžete si vybrať trvanie spolupráce a prispôsobiť ju svojim potrebám a rozpočtu. S dlhšou spoluprácou sa často spája aj nižšia cena, čo môže byť lákavé pre malé a stredné podniky. Tento model zároveň umožňuje získať skúseného marketéra bez toho, aby ste museli absolvovať dlhý náborový proces.

Tradičný nábor môže spôsobiť, že váš podnikový rast sa spomalí. Môžete stráviť hodiny, dni alebo dokonca mesiace vyhľadávaním a kontaktovaním vhodných kandidátov, čo môže mať za následok stagnáciu alebo pokles vašich tržieb. Externý marketér sa bude venovať vašim potrebám a cieľom rovnako ako interný zamestnanec, ale bez všetkých administratívnych a náborových záťaží.

Investovať do externého marketéra môže byť stratégickým krokom pre rast a úspech firmy. Nečakajte na ideálnu príležitosť, ale využite výhody tejto služby a zabezpečte si prístup k odborným vedomostiam a skúsenostiam v oblasti marketingu.

Ak máte záujem o službu Externého marketéra, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám poskytneme ďalšie informácie a dohodneme si stretnutie.

Tešíme sa na spoluprácu s vami!

DigiSkilly.sk

 

Dodacia doba služieb závisí od viacerých faktorov. Zvyčajne sa pohybuje do zhruba 2-týždňov od dátumu objednávky. 

Vzdelávanie a rozvoj je v našom DNA. Tvoríme a spájame TOP odborníkov na dané oblasti na slovenskom a českom trhu.

Máte viacero možností, jednou z nich je napísať nám cez formulár v sekcii Kontakt, prípadne využiť mailovú komunikáciu na info@digiskilly.sk alebo chat na webstránke. 

Nebudeme zahmlievať, buď zlyhala technika alebo my ľudía. Prosím pripomeňte sa nám alebo skúste inú formu kontaktovania. Nerobíme to naschvál a dbáme na to, aby ste mali odpoveď do 24 hodín. No možno nám vaša správa nikdy nedorazila - technika je technika.Mohlo by vás zaujímať:Zaujímavé produkty z DigiSkilly.sk:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: