Virtuálna prehliadka (nielen) kamennej prevádzky

Kód: 471/2 - 471/6 - Zvoľte variant
240 € 480 € od 240 € 200 € bez DPH 400 € bez DPH od 200 € bez DPH
Dostupné Dostupné Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
24.6.2024 24.6.2024 Zvoľte variant

Pri vyhľadávaní firiem spotrebitelia strávia 44 % času používaním mapových služieb. V priemere 41 % z týchto vyhľadávaní miest potom vedie k návšteve firmy. V prípade záznamov s fotkami a virtuálnou prehliadkou je dvakrát vyššia pravdepodobnosť, že u niekoho vyvolajú záujem. Buďte na Google viditeľný práve vtedy, keď vás ľudia hľadajú. Pomôžeme vám zviditeľniť vašu firmu, predajňu, kaviareň, chatu, penzión, hotel, obec alebo čokoľvek potrebujete.  

Detailné informácie

115 spokojných klientov
115 spokojných klientov
16 rokov skúseností
16 rokov skúseností
Darček zdarma
17 Google certifikátov

Podrobný popis

Čo je to Google Virtuálna prehliadka?

Google Virtuálna prehliadka pre Google Business Profile je inovatívna služba, ktorá vám umožňuje ukázať vašu firmu svetu ako nikdy predtým. Pomocou 360-stupňovej virtuálnej prehliadky môžete priblížiť vaše obchodné priestory potenciálnym zákazníkom priamo na Google.

Naše technológia spojí panoramatické fotografie vašich priestorov do plynulej prehliadky, ktorú si môžu zákazníci prezerať z pohodlia svojho domova alebo na cestách. Umožňujeme im rozhliadať sa vo všetkých smeroch a získať realistický pohľad na to, čo ponúkate.

 

Street View Certifikovane

 

 

Pre koho je služba určená?

Naša služba je ideálna pre všetky druhy podnikov, od reštaurácií a obchodov, po fitnescentrá a hotely. Službu Google Virtuálna prehliadka pre Google Business Profile môžu využiť aj mestá, obce, turistické atrakcie či lyžiarske strediská. Pridajte sa k nám a spolu vytvoríme virtuálnu prehliadku pre vašu firmu a zvýšime vašu online viditeľnosť.

 

 

 

Profesionálny prístup a výsledky

Sme certifikovaní fotografi pre Google Street View, čo znamená, že sme splnili štandardy kvality a kompetencie stanovené spoločnosťou Google. Naše znalosti a skúsenosti v oblasti vytvárania virtuálnych prehliadok nám umožňujú ponúknuť profesionálny prístup a výsledky vysokej kvality.

Ak máte záujem o virtuálnu prehliadku vašej firmy, neváhajte nás kontaktovať. 

Tešíme sa na spoluprácu s vami!

DigiSkilly.sk 

 

 Mohlo by vás zaujímať:Zaujímavé produkty z DigiSkilly.sk:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: