Nezávislé meranie kliknutí WIDGET-u (Strossle, Engerio, NMH widget)

Kód: 338
30 € 25 € bez DPH
Dostupné
Môžeme doručiť do:
24.6.2024

Získajte kontrolu nad počtom kliknutí prostredníctvom nezávislých meraní cez svetové technológie, ako sú Google, Gemius, Doubleverify a ďalšie. S nezávislým meraním môžete ušetriť až 30% z vášho marketingového rozpočtu. Investujte do presnosti, oplatí sa to. 

Detailné informácie

115 spokojných klientov
115 spokojných klientov
16 rokov skúseností
16 rokov skúseností
Darček zdarma
17 Google certifikátov

Podrobný popis

Naša služba poskytuje nezávislé merania kampaní bez ohľadu na médium alebo agentúru, čo ponúka všetkým klientom cenovo prístupnú alternatívu. Cena za meranie jedného odkazu je 20 €. Na základe našich doterajších skúseností sa klientom podarilo ušetriť až 30 % z rozpočtu.

Ako funguje meranie? (príklad)

Objednali ste si alebo si plánujete objednať 5 000 kliknutí v odporúčacom reklamnom boxe. Dodávateľ vám ponúkol cenu za kliknutie 0,3 €, čo predstavuje budget v hodnote 1 500 € na kampaň.

Po zapojení nezávislého merania kliknutí do kampane ste zistili, že namiesto očakávaných 5 000 bolo dodaných iba 4 387 kliknutí. V tejto situácii máte na výber dve možnosti:

1. Tlačiť na dodávateľa, aby dodal objednaných 5 000 kliknutí.

2. Znížiť fakturovanú sumu o nedodané kliknutia.

Rozdiel v meraniach predstavuje 613 kliknutí, ktoré sa nedostali na vašu webovú stránku. Vo finančnom vyjadrení to znamená úsporu 184 € za jednu kampaň.

 

 

 

Ako vyzerá samotný proces?

1. krok: Objednáte si službu pohodlne cez www.DigiSkilly.sk

2. krok: V objednávke je možnosť poslať nám URL adresu na váš projekt: napr. www.vasprojekt.sk/konkretna-podstranka

3. krok: Ak chcetev Google Analytics sledovať konkrétne UTM parametre, je vhodné nám ich zadať. My vám ich tak či onak doplníme, no ak máte preferované, pošlite nám ich.

4. krok: Do poznámky v objednávke taktiež uveďte, kde bude vaša reklama spustená, koľko kliknutí má dodať a časový rámec.

5. krok: Po prijatí objednávky vám zašleme URL v tvare digiskilly.online/meranie tak, aby túto URL mohol reklamný dodávateľ spustiť pri vašej kampani.

6. krok: Po ukončení kampane vám doručíme report s výsledkami.

Ak máte záujem o nezávislé meranie, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám poskytneme ďalšie informácie a dohodneme si stretnutie.

Tešíme sa na spoluprácu s vami!

DigiSkilly.sk  

Dodacia doba služieb závisí od viacerých faktorov. Zvyčajne sa pohybuje do zhruba 2-týždňov od dátumu objednávky. 

Vzdelávanie a rozvoj je v našom DNA. Tvoríme a spájame TOP odborníkov na dané oblasti na slovenskom a českom trhu.

Máte viacero možností, jednou z nich je napísať nám cez formulár v sekcii Kontakt, prípadne využiť mailovú komunikáciu na info@digiskilly.sk alebo chat na webstránke. 

Nebudeme zahmlievať, buď zlyhala technika alebo my ľudía. Prosím pripomeňte sa nám alebo skúste inú formu kontaktovania. Nerobíme to naschvál a dbáme na to, aby ste mali odpoveď do 24 hodín. No možno nám vaša správa nikdy nedorazila - technika je technika.Mohlo by vás zaujímať:Zaujímavé produkty z DigiSkilly.sk:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: