8-hodinový Audit PPC kampaní

Kód: 61
799 € 665,83 € bez DPH
Dostupné
Môžeme doručiť do:
29.5.2024

Audit PPC kampaní vám poskytne prehľad o aktuálnom stave vašich kampaní, identifikuje možnosti na zlepšenie a ponúkne riešenia na dosiahnutie ešte lepších výsledkov. Nejde o teoretický kurz, ale o praktickú aplikáciu znalostí do praxe. Táto služba navyše inšpiruje vášho PPC špecialistu, aby získal istotu v tom čo robí, ale rovnako mu ponúkneme pohľad na oblasti, ktoré je možné ďalej vylepšiť. Aké služby v rámci auditu PPC kampaní získate?

Detailné informácie

115 spokojných klientov
115 spokojných klientov
16 rokov skúseností
16 rokov skúseností
Darček zdarma
17 Google certifikátov

Podrobný popis

Identifikujeme príležitosti na zlepšenie

Naša služba PPC Audit je kľúčovým krokom k optimalizácii vašich PPC (Pay-Per-Click) reklamných kampaní. S pomocou našich skúsených odborníkov v oblasti PPC marketingu poskytujeme komplexnú analýzu a hodnotenie vašich existujúcich PPC kampaní.

Počas PPC Auditu prehodnotíme váš účet v reklamných platformách ako Google Ads, Bing Ads alebo Facebook Ads. Dôkladne preskúmame vaše nastavenia, výkonnosť kampaní, kvalitu kľúčových slov, relevantnosť reklamných skupín a ďalšie faktory. Naším cieľom je identifikovať príležitosti na zlepšenie a optimalizáciu vašich reklamných kampaní.

Aké služby v rámci auditu PPC kampaní získate?

  1. Komplexná analýza kampaní: Podrobne zanalyzujeme vaše PPC kampane vrátane štruktúry účtu, nastavení, kľúčových slov, reklamných skupín, landing pages a ďalších relevantných faktorov.

  2. Hodnotenie výkonu: Zhodnotíme výkonnosť vašich kampaní na základe metrík ako click-through rate (CTR), konverzného pomeru, nákladov na konverziu a ďalších dôležitých ukazovateľov.

  3. Identifikácia slabých miest: Odhalíme slabé miesta a nedostatky vo vašich kampaniach, ktoré bránia dosiahnutiu maximálneho výkonu a návratnosti investícií.

  4. Odporúčania na optimalizáciu: Poskytneme vám konkrétne odporúčania a stratégie na zlepšenie výkonu vašich kampaní, vrátane úprav kľúčových slov, reklamných textov, landing pages a rozpočtu.

  5. Konkurenčná analýza: Porovnáme vaše kampane s konkurenciou a identifikujeme príležitosti na získanie konkurenčnej výhody.

S našou službou PPC Audit získate pohľad na efektivitu a účinnosť vašich PPC kampaní. Sme tu, aby sme vám pomohli optimalizovať vaše reklamné výdavky, zvýšiť konverzie a dosiahnuť maximálny výkon z vašich PPC reklám.

Ak máte záujem o náš 8-hodinový audit PPC kampaní , neváhajte nás kontaktovať. Radi vám poskytneme ďalšie informácie a dohodneme si stretnutie.

Tešíme sa na spoluprácu s vami!

DigiSkilly.sk

 

Dodacia doba služieb závisí od viacerých faktorov. Zvyčajne sa pohybuje do zhruba 2-týždňov od dátumu objednávky. 

Vzdelávanie a rozvoj je v našom DNA. Tvoríme a spájame TOP odborníkov na dané oblasti na slovenskom a českom trhu.

Máte viacero možností, jednou z nich je napísať nám cez formulár v sekcii Kontakt, prípadne využiť mailovú komunikáciu na info@digiskilly.sk alebo chat na webstránke. 

Nebudeme zahmlievať, buď zlyhala technika alebo my ľudía. Prosím pripomeňte sa nám alebo skúste inú formu kontaktovania. Nerobíme to naschvál a dbáme na to, aby ste mali odpoveď do 24 hodín. No možno nám vaša správa nikdy nedorazila - technika je technika.Mohlo by vás zaujímať:Zaujímavé produkty z DigiSkilly.sk:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: