Školenie IAB Monitor - Návštevnosť slovenských médií

Kód: 98/7.8 98/5.9 Zvoľte variant
20 € 16,67 € bez DPH
Dostupné Dostupné Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
24.6.2024 24.6.2024 Zvoľte variant

IABmonitor je auditovaným meraním návštevnosti na slovenskom trhu. Meria návštevnosť slovenských online médií a poskytuje sociodemografické dáta o slovenských návštevníkoch. Na Školení IAB Monitor si vysvetlíme ako nástroj používať a pozrieme sa aj na dáta, ktoré prináša, ktoré slovenské weby sú súčasťou merania a čo hovoria aktuálne výstupy z merania. 

Detailné informácie

115 spokojných klientov
115 spokojných klientov
16 rokov skúseností
16 rokov skúseností
Darček zdarma
17 Google certifikátov

Podrobný popis


 Pre koho sú informácie o návštevnosti slovenských médií určené?
  1. Reklamné agentúry: Prehľad o návštevnosti umožňuje marketingovým a reklamným agentúram cieliť svoje kampane efektívnejšie. Vedia, kde sú ich cieľové skupiny a ako sa s nimi najlepšie spojiť.

  2. Vydavatelia a médiá: Médiá a vydavatelia používajú tieto údaje na analýzu toho, aký obsah je medzi čitateľmi populárny. To im pomáha pri rozhodovaní, aký obsah vytvárať, ako ho prezentovať a kde ho zverejniť.

  3. Investori a analytici: Pre investorov a trhových analytikov môže byť pochopenie návštevnosti a čitateľského správania kľúčové pri hodnotení finančnej perspektívy a rastového potenciálu médií.

  4. Akademici a výskumníci: Výskumníci a akademici v oblasti mediálnych štúdií môžu využívať údaje o návštevnosti na analýzu médií, ako aj na pochopenie spoločenských a kultúrnych trendov.

Prehľad o návštevnosti slovenských médií prispieva k transparentnosti, efektívnosti a zodpovednosti v médiách a reklame. Umožňuje lepšie strategické plánovanie a rozhodovanie pre všetkých zainteresovaných strán.

Ak máte záujem o Školenie IAB Monitor, neváhajte nás kontaktovať. 
 

Tešíme sa na spoluprácu s vami!

DigiSkilly.sk 

 

Dodacia doba služieb závisí od viacerých faktorov. Zvyčajne sa pohybuje do zhruba 2-týždňov od dátumu objednávky. 

Vzdelávanie a rozvoj je v našom DNA. Tvoríme a spájame TOP odborníkov na dané oblasti na slovenskom a českom trhu.

Máte viacero možností, jednou z nich je napísať nám cez formulár v sekcii Kontakt, prípadne využiť mailovú komunikáciu na info@digiskilly.sk alebo chat na webstránke. 

Nebudeme zahmlievať, buď zlyhala technika alebo my ľudía. Prosím pripomeňte sa nám alebo skúste inú formu kontaktovania. Nerobíme to naschvál a dbáme na to, aby ste mali odpoveď do 24 hodín. No možno nám vaša správa nikdy nedorazila - technika je technika.

 

 Mohlo by vás zaujímať:Zaujímavé produkty z DigiSkilly.sk:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: