Školenie - Reklama na LinkedIn

Kód: 80
790 € 658,33 € bez DPH
Dostupné
Môžeme doručiť do:
24.6.2024

LinkedIn je profesionálna sieť, ktorá spája ľudí z celého sveta. Poskytuje platformu na budovanie sietí, zdieľanie informácií a hľadanie zamestnania. Školenie je určené pre ľudí, ktorí chcú využiť potenciál LinkedIn na maximum. Počas školenia sa účastníci dozvedia, ako si vytvoriť profil, hľadať prácu, budovať sieť kontaktov a zdieľať obsah. V rámci školenia sa budeme venovať aj reklamných kampaniam na slovenskom LinkedIn. 

Detailné informácie

115 spokojných klientov
115 spokojných klientov
16 rokov skúseností
16 rokov skúseností
Darček zdarma
17 Google certifikátov

Podrobný popis

 

Školenie je rozdelené do dvoch častí: teoretickú a praktickú. Teoretická časť sa zameriava na základné funkcie LinkedIn a ako ich používať na budovanie a udržiavanie profesionálnych vzťahov. Praktická časť prináša konkrétne úlohy, ako napríklad vytvorenie profilu, hľadanie práce, budovanie siete kontaktov a zdieľanie obsahu.

Aké sú výhody LinkedIn školenia?

  • Naučíte sa používať LinkedIn efektívne.
  • Naučíte sa budovať a udržiavať profesionálne vzťahy.
  • Naučíte sa hľadať prácu na LinkedIn.
  • Naučíte sa zdieľať obsah na LinkedIn.
  • Naučíte sa používať LinkedIn na profesionálny rast.

Aké sú výhody LinkedIn ako sociálnej siete?

  • Budovanie a udržiavanie profesionálnych vzťahov - LinkedIn je skvelým miestom na stretnutie s novými ľuďmi z vášho odboru, budovanie vzťahov s existujúcimi kontaktmi či interakciu s kolegami. 
  • Pracovné ponuky - LinkedIn je jednou z najlepších stránok na hľadanie práce. Môžete si vytvoriť profil, ktorý bude viditeľný pre zamestnávateľov, hľadať pracovné ponuky a prihlasovať sa na ne.
  • Zdieľanie obsahu - LinkedIn je skvelým miestom na zdieľanie obsahu, ako sú blogové príspevky, články a videá. To vám môže pomôcť budovať si meno a spojiť sa s ľuďmi, ktorí majú záujem o to, čo robíte.
  • Používajte LinkedIn na profesionálny rast - LinkedIn vám môže pomôcť naučiť sa nové veci, rozvíjať svoje zručnosti a získať nové skúsenosti. 

Ak chcete využiť potenciál LinkedIn na maximum, zaregistrujte sa na školenie LinkedIn ešte dnes!

Tešíme sa na spoluprácu s vami. 

DigiSkilly.sk 

Dodacia doba služieb závisí od viacerých faktorov. Zvyčajne sa pohybuje do zhruba 2-týždňov od dátumu objednávky. 

Vzdelávanie a rozvoj je v našom DNA. Tvoríme a spájame TOP odborníkov na dané oblasti na slovenskom a českom trhu.

Máte viacero možností, jednou z nich je napísať nám cez formulár v sekcii Kontakt, prípadne využiť mailovú komunikáciu na info@digiskilly.sk alebo chat na webstránke. 

Nebudeme zahmlievať, buď zlyhala technika alebo my ľudía. Prosím pripomeňte sa nám alebo skúste inú formu kontaktovania. Nerobíme to naschvál a dbáme na to, aby ste mali odpoveď do 24 hodín. No možno nám vaša správa nikdy nedorazila - technika je technika.Mohlo by vás zaujímať:Zaujímavé produkty z DigiSkilly.sk:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: