DigiBiznis konzultácia

Kód: 128
140 € 116,67 € bez DPH
Dostupné
Môžeme doručiť do:
24.6.2024

Pre úspech a konkurencieschopnosť vášho podnikania je nevyhnutné mať silné zastúpenie a viditeľnosť v digitálnom svete.Ak však nemáte dostatočné skúsenosti alebo neviete, ako správne nastaviť a riadiť svoj digitálny biznis, existuje služba, ktorá vám poskytne potrebné odborné poradenstvo a usmernenie. Dohodnite si s nami 60-minútovú DigiBiznis konzultáciu a navrhnite, akej oblasti by ste sa chceli venovať. My vám ponúkame expertízu a návrh riešení. 

 

Detailné informácie

115 spokojných klientov
115 spokojných klientov
16 rokov skúseností
16 rokov skúseností
Darček zdarma
17 Google certifikátov

Podrobný popis

Čo sú DigiBiznis konzultácie?

DigiBiznis konzultácie sú služba, ktorá poskytuje prístup k odborníkom v oblasti digitálneho biznisu. Títo odborníci majú rozsiahle skúsenosti a znalosti v oblasti online marketingu, e-commerce, sociálnych médií, webového dizajnu a ďalších súvisiacich oblastí. Cieľom DigiBiznis konzultácií je pomôcť vám získať lepšie porozumenie digitálneho prostredia, navrhnúť a implementovať efektívne stratégie a dosiahnuť rast a úspech pre váš biznis.

Počas konzultácie budete mať príležitosť diskutovať o vašich konkrétnych potrebách a výzvach v oblasti marketingu. Tím DigiBiznis vám následne pomôže navrhnúť možnosti zostavenia tímu expertov, ktorí by najlepšie vyhovovali vašim potrebám.

Ako vám DigiBiznis konzultácie môžu pomôcť?

    1. Poradenstvo prispôsobené vašim potrebám: DigiBiznis konzultácie sú šité na mieru pre vaše špecifické potreby a výzvy. Odborníci sa s vami stretnú na online konzultácii a a vypočujú si vaše požiadavky a ciele, ktoré chcete dosiahnuť. Na základe týchto informácií vám navrhnú relevantné stratégie a riešenia, ktoré vás k stanoveným cieľom nasmerujú.

    2. Plán rozvoja a implementácia: Odborníci vám pomôžu vypracovať plán rozvoja pre váš digitálny biznis. To zahŕňa identifikáciu cieľov, výber správnych nástrojov a kanálov, navrhnutie efektívnych marketingových kampaní a vypracovanie časového plánu. Po schválení plánu vám pomôžu s implementáciou a monitorovaním výsledkov.

    3. Optimalizácia a zlepšenie výkonu: DigiBiznis konzultácie vám poskytnú návrhy na optimalizáciu vášho digitálneho biznisu. Odborníci vám poradia, ako zlepšiť SEO, zvýšiť konverzie, zlepšiť užívateľskú skúsenosť na vašej webovej stránke a efektívne využívať sociálne médiá. Pomôžu vám identifikovať a odstrániť prekážky, ktoré bránia vášmu rastu a úspechu.

    4. Ušetríte: Výhodou DigiBiznis konzultácie je, že vám umožňuje ušetriť finančné prostriedky. Namiesto investovania do trvalého zamestnania viacerých odborníkov sa poradíte s tímom DigiBiznis a získate vedomosti a odporúčania, ako zostaviť tím zložený z odborníkov s potrebnými schopnosťami a skúsenosťami na dosiahnutie vašich marketingových cieľov.

 

Dodacia doba služieb závisí od viacerých faktorov. Zvyčajne sa pohybuje do zhruba 2-týždňov od dátumu objednávky. 

Vzdelávanie a rozvoj je v našom DNA. Tvoríme a spájame TOP odborníkov na dané oblasti na slovenskom a českom trhu.

Máte viacero možností, jednou z nich je napísať nám cez formulár v sekcii Kontakt, prípadne využiť mailovú komunikáciu na info@digiskilly.sk alebo chat na webstránke. 

Nebudeme zahmlievať, buď zlyhala technika alebo my ľudía. Prosím pripomeňte sa nám alebo skúste inú formu kontaktovania. Nerobíme to naschvál a dbáme na to, aby ste mali odpoveď do 24 hodín. No možno nám vaša správa nikdy nedorazila - technika je technika.Mohlo by vás zaujímať:Zaujímavé produkty z DigiSkilly.sk:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: