Webová a dátová analytika

Kód: 302
80 € 66,67 € bez DPH
Dostupné
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

Webová a dátová analytika je nielen nástroj na meranie. Je to nevyhnutná súčasť, ktorá umožňuje podnikom prispôsobiť sa, inovovať, rásť a zostať konkurencieschopnými v dynamickom a neustále sa meniacom digitálnom svete. Vieme vám v tom pomôcť. Spracovávame dáta z webu pomocou Google Analytics 4, Hotjar, Smartlook, ale spracovať vieme aj dáta z backendu do rôznych foriem vizuálnej prezentácie (excel, google spreadsheety, power BI).

Detailné informácie

115 spokojných klientov
115 spokojných klientov
16 rokov skúseností
16 rokov skúseností
Darček zdarma
17 Google certifikátov

Podrobný popis

Aké sú vyhody webovej a dátovej analytiky?

  1. Chápanie zákazníka: Pomocou webovej a dátovej analytiky môžete detailne sledovať správanie vašich zákazníkov.

  2. Optimalizácia webových stránok: Nástroje ako Hotjar vám ukážu, kde používatelia klikajú, ako sa posúvajú po stránke, a kde môžu nastať problémy. Táto analýza vám umožní optimalizovať dizajn a funkčnosť webu pre lepšiu používateľskú skúsenosť.

  3. Zvýšenie konverzie: Analýza traffic a interakcií môže odhaliť, kde na webstránke dochádza k odchodu potenciálnych zákazníkov. To vám umožní vytvoriť cielené stratégie na zvýšenie konverzií a predaja.

  4. Efektívna reklama: S nástrojmi ako GA4 môžete presne merať účinnosť vašich reklamných kampaní. Zistíte, ktoré kanály sú najúčinnejšie, a môžete prerozdeliť rozpočet tam, kde prináša najlepšie výsledky.

  5. Spracovávanie back-end dát: Analýza dát z vašich interných systémov vám poskytne vhľad do operácií, finančného zdravia, zásob, výkonu zamestnancov a iných kľúčových oblastí podnikania. Toto môže byť nevyhnutné pre strategické rozhodovanie a dlhodobý rast.

  6. Bezpečnosť: S prístupom k detailným dátam môžete rýchlo identifikovať a reagovať na akékoľvek bezpečnostné hrozby.

  7. Konkurencieschopnosť: V dnešnom preplnenom trhu môže byť schopnosť rýchlo rozpoznať a reagovať na trhové trendy a zmeny v správaní zákazníkov.

  8. Dlhotrvajúca Stratégia: Webová a dátová analytika nie je len o momentálnych výsledkoch. Pomáha vám rozvíjať dlhodobé strategické plány, ktoré sú založené na dôkladnom pochopení trhu, zákazníkov a vášho podnikania.

Ak máte záujem o našu službu, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám poskytneme ďalšie informácie.

Tešíme sa na spoluprácu s vami!

DigiSkilly.sk

Dodacia doba služieb závisí od viacerých faktorov. Zvyčajne sa pohybuje do zhruba 2-týždňov od dátumu objednávky. 

Vzdelávanie a rozvoj je v našom DNA. Tvoríme a spájame TOP odborníkov na dané oblasti na slovenskom a českom trhu.

Máte viacero možností, jednou z nich je napísať nám cez formulár v sekcii Kontakt, prípadne využiť mailovú komunikáciu na info@digiskilly.sk alebo chat na webstránke. 

Nebudeme zahmlievať, buď zlyhala technika alebo my ľudía. Prosím pripomeňte sa nám alebo skúste inú formu kontaktovania. Nerobíme to naschvál a dbáme na to, aby ste mali odpoveď do 24 hodín. No možno nám vaša správa nikdy nedorazila - technika je technika.Mohlo by vás zaujímať:Zaujímavé produkty z DigiSkilly.sk:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: