Lead Magnet - buďte v spojení so zákazníkmi

Kód: 323
1 499 € 1 249,17 € bez DPH
Dostupné
Môžeme doručiť do:
24.6.2024

V balíku služby Lead Magnet nájdete sériu 3 kvalitných a technicky nadupaných článkov plne optimalizovaných pre vyhľadávače, písaných profesionálnym copywriterom so skúsenosťami z oblasti vášho podnikania (z balíka “3x SEO blogging”), profesionálne pripravená komunikácia v objeme 6 príspevkov na Facebook, podporená reklamou s rozpočtom 60 € a ako bonus - príprava obsahu pre zhromažďovanie emailových adries (tzv. lead magnet).

Detailné informácie

115 spokojných klientov
115 spokojných klientov
16 rokov skúseností
16 rokov skúseností
Darček zdarma
17 Google certifikátov

Podrobný popis

Využite našu službu Lead Magnet a buďte v spojení so svojimi zákazníkmi. Na získavanie emailových adries od potenciálnych zákazníkov, s cieľom presmerovať komunikáciu na vaše vlastné kanály, odporúčame vytvárať tzv. lead magnety. 

Ako funguje Lead Magnet?

  • Základ tvorí obsah z blogov spracovaný do zaujímavého formátu - napr. ebook, cheat sheet, kvíz a podobne. 
  • Použijeme existujúci obsah a upravíme ho do atraktívnej formy, ktorá bude pre ľudí dostatočne lákavá na to, aby nám poskytli svoj kontakt.
  • V cene je zahrnuté kompletné riešenie - od počiatočného nápadu, cez názov, copywriting až po dizajn a finálne spracovanie lead magnetu 

Cena služby Lead Magnet nezahŕňa prípravdu landing page, tá sa naceňuje samostatne. V prípade využitia kvízu je súčasťou ceny balíka aj nástroj na tvorbu kvízov. 

  Výsledkom je kompletný lead magnet, ktorý je pripravený zhromažďovať kontaktné informácie vašich potenciálnych zákazníkov.

  Ak máte záujem o balík služby Lead Magnet, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám poskytneme ďalšie informácie.

  Tešíme sa na spoluprácu s vami!

  Dodacia doba služieb závisí od viacerých faktorov. Zvyčajne sa pohybuje do zhruba 2-týždňov od dátumu objednávky. 

  Vzdelávanie a rozvoj je v našom DNA. Tvoríme a spájame TOP odborníkov na dané oblasti na slovenskom a českom trhu.

  Máte viacero možností, jednou z nich je napísať nám cez formulár v sekcii Kontakt, prípadne využiť mailovú komunikáciu na info@digiskilly.sk alebo chat na webstránke. 

  Nebudeme zahmlievať, buď zlyhala technika alebo my ľudía. Prosím pripomeňte sa nám alebo skúste inú formu kontaktovania. Nerobíme to naschvál a dbáme na to, aby ste mali odpoveď do 24 hodín. No možno nám vaša správa nikdy nedorazila - technika je technika.  Mohlo by vás zaujímať:  Zaujímavé produkty z DigiSkilly.sk:

  Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

  Nevypĺňajte toto pole: