DigiRaňajky: Oživte vaše firemné školenia

Stereotypné a nezaujímavé školenia sú už minulosťou. Prinášame nový a inovatívny koncept školení s názvom DigiRaňajky. Garantujeme vám chutné raňajky, zaujímavé témy a diskusie, ktoré vás nakopnú na celý deň.

V spolupráci so Šmakocinkou, renomovaným dodávateľom kvalitných raňajok, vám pripravíme výnimočný raňajkový zážitok pre celý tím. Užite si lahodné jedlá a nápoje, počas ktorých sa pozrieme na zaujímavé a aktuálne témy zo sveta marketingu. Sme presvedčení, že školenia a konzultácie nemusia byť stereotypné a nudné. Práve naopak, chceme vytvoriť prostredie, kde sa učíte a diskutujete v príjemnej atmosfére. DigiRaňajky sú určené pre všetkých, ktorí chcú obohatiť svoje vedomosti a zároveň si vychutnať vynikajúce jedlo.

Akým témam sa budeme venovať?

Vybrali sme pre vás niekoľko tém, no sme flexibilní a vieme prispôsobiť obsah školenia vašim potrebám alebo zameraniu vašej firmy. Medzi populárne témy DigiRaňajok však patria:

  1. Raňajky s LinkedIn: Získajte cenné tipy a triky, ako efektívne využívať LinkedIn pre svoje podnikanie a osobný rozvoj.

  2. Raňajky s PPC reklamou: Spoznajte najnovšie trendy a stratégie v oblasti PPC reklamy, aby ste dosiahli maximálny výkon a návratnosť investícií.

  3. Raňajky s Impresiou, Viewabilitou a Attention: Ako optimalizovať vašu komunikáciu a dosiahnuť úsporu vo vašom marketingovom rozpočte?

  4. Raňajky na tému - Ako sa posunúť v digitálnom marketingu na ďalší level: Rozšírte svoje znalosti a vedomosti v digitálnom marketingu a dosiahnite vynikajúce výsledky pre svoje podnikanie.

  5. Raňajky so Social media: Objavte najnovšie trendy, tipy a triky využívania sociálnych médií pre úspech vášho podnikania.

Máte záujem o inú konkrétnu tému? Stačí nám, čo vás zaujíma a my zabezpečíme vhodného odborníka pre danú oblasť.

DigiRaňajky sú ideálnou kombináciou príjemnej atmosféry, kvalitných raňajok a relevantných marketingových tém. Získate nové poznatky, inšpiráciu a príležitosť na vzájomnú diskusiu s kolegami. Vymeňte tradičné školenia za skvelý spôsob, ako začať váš pracovný deň. Kontaktujte nás ešte dnes a rezervujte si DigiRaňajky pre svoj tím. Mohlo by vás zaujímať:

 

Zaujímavé produkty z DigiSkilly.sk: